Наші випускники

ChernetskaЧернецька Надія Валеріївна, старший викладач кафедри романо-германської філології

Моя альма-матер стала для мене усім: від перших свідомих кроків до навчального корпусу на Березняках до отримання диплому магістра з відзнакою спеціальності «Англійська та іспанська мови (та література)». А потім початок професійної діяльності на кафедрі романо-германської філології.

HavryliukОтримала диплом магістра з відзнакою у 2019 р. 

Ще навчаючись на бакалавраті, я зрозуміла, що хочу займатися саме викладанням французької мови. Мене надихали наші викладачі, їхній підхід до подачі матеріалу, організації навчального процесу тощо. Університет дав мені реальні практичні знання як з французької мови, так і з методики викладання. 

MoskalenkoМоскаленко Анастасія Олексіївна, викладач кафедри романо-германської філології та порівняльно-типологічного мовознавства 

У 2017 році закінчила магістратуру за спеціальністю «Мова та література (італійська)» Київського університету імені Бориса Грінченка. З 2017 року навчається в аспірантурі Київського університету імені Бориса Грінченка.

MasloМасло Тетяна Володимирівна, викладачка кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Київського столичного університету ім. Бориса Грінченка.

Моя історія з Університетом Грінченка почалася у 2016 році, коли я вступила на бакалаврат за програмою «Мова і література іспанська». За чотири роки навчання я познайомилася з чудовими людьми, які згодом стали моїми друзями та наставниками, опанувала іспанську мову, побувала в Іспанії та спробувала себе в ролі вчительки та перекладачки.

KopytinaДоктор філософії з філології.

У 2016 р. закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка та отримала ступінь магістра філології, спеціальність "Мова і література англійська, французька).

Сторінка 1 із 2