Неформальна освіта

Шановні студенти!

     У межах вибіркової частини навчального плану вашої освітньої програми, вам можуть зарахуватись кредити і результати неформальної освіти, які ви здобули під час навчання на відкритих онлайн-курсах.

     Освітні ресурси, за проходження яких можна отримати перезарахування, знаходяться на платформах: 

     Для цього зміст онлайн-курсу має відповідати змісту фахового спрямування, він повинен мати приблизно такий же обсяг годин (кількість кредитів), як і вибіркові навчальні дисципліни. Враховуватимуться ті онлайн-курси, які студент пройшов під час навчання за відповідною освітньою програмою і наявний згенерований сертифікат. Рішення про зарахування кредитів і результатів навчання приймається випусковою кафедрою.

     Питання визнання результатів навчання, отриманих у неформальній освіті, регулюється:

Критерії для перезарахування курсів неформальної освіти:

  • зміст: зміст курсу (в тому числі онлайн-курсу) повинен відповідати фаховому спрямуванню (проте це не можуть бути дисципліни, що аналогічні за змістом з обов’язковими навчальними дисциплінами);
  • час проходження: пройти й отримати сертифікат з навчального курсу студент повинен під час навчання за відповідною освітньою програмою;
  • обсяг: тривалість, кількість годин, кредитів навчального курсу має бути приблизно однаковою з вибірковою дисципліною або кількома вибірковими дисциплінами, замість яких студент бажає перезарахувати онлайн-курс (але не більш ніж 15 кредитів);
  • сертифікат: для перезарахування навчального курсу, наявність сертифікату як результату проходження онлайн-курсу є обов’язковою.

Процедура: потрібно подати у навчальну частину заяву від студента разом із сертифікатом, що підтверджує факт і результати навчання. Рішення про зарахування кредитів і результатів навчання ухвалює кафедра.

За додатковою інформацією та уточненнями можна звертатися в деканат Факультету романо-германської філології (ауд. 218).

Навчання на Coursera

Університет Грінченка отримав доступ до безкоштовних більш ніж 5200 курсів і 2200 керованих проєктів від провідних університетів світу завдяки співпраці Coursera з Міністерством освіти і науки України.

Долучитись до програми Coursera від МОН України можливо лише під корпоративним обліковим записом.

Навчання на edX 

Нашому університету надано 2500 ліцензій на безкоштовне проходження курсів з платформи edX! Платформа edX надала доступ до понад 1600 онлайн-курсів і програм від провідних світових установ і компаній на edX Online Campus.
Якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму (доступ за корпоративним акаунтом) і очікуйте на корпоративну пошту запрошення приєднатися до університету в edX (обов'язково перевіряйте папку Спам). Після підтвердження реєстрації через корпоративну пошту, зарахуйте себе на обраний курс (безкоштовно!) та пройдіть його!

Навчання на Prometheus  

Prometheus – онлайн-курси різних напрямків і рівнів, які допоможуть отримати новітні навички у будь-якій сфері і надають доступ до інтерактивного навчального досвіду нового рівня. IT-курси: тестування, програмування, монтаж, Front-end. Бізнес-курси. Курси англійської. Громадянська освіта.