The 13th International Conference on Middle English

З 8 по 10 травня 2024 року викладач кафедри германської філології Тетяна Городілова разом з науковим керівником, доктором філологічних наук, професором Буніятовою Ізабеллою Рафаїлівною взяли участь у Міжнародній конференції, присвяченій середньоанглійському періоду The 13th International Conference on Middle English, що відбулася у м. Малага, Іспанія.

Професор І. Р. Буніятова виступила з доповіддю на тему «In Support of the Continuity between the Early and Middle Ages Homiletic Tradition: The Linguistic Perspective», а Т. Городілова представила свої результати дослідження про функціонування заперечних конструкцій у ранньосередньоанглійських гомілетичних текстах «The Pragmatic Force of V1 Negative Constructions in the Early Middle English Homily». Професор та аспірант у тандемі успішно представили наукову школу нашого Факультету «Германські історичні студії: розвиток динамічних мовних систем» (засновник - д. філол. наук, проф. І. Р. Буніятова). Дні конференції промайнули у плідних наукових дискусіях і просто розмовах за життя.