Презентація авторських методичних розробок студентів третього курсу - звіт

Впродовж 10 та 17 травня 2024 року студентами-практикантами було проведено сорок уроків на різну тематику, пов’язану з життям та захопленнями сучасної молодої людини. Загалом у заході брали участь майже двісті студентів спеціальності Англійська мова і література з першого по четвертий курс. Найбільшу зацікавленість викликали заняття, на яких обговорювалися психологічні аспекти сьогодення: шляхи подолання стресу, зв’язок успіху і помилок, способи ефективної самоорганізації, тощо. У відгуках, наданих студентам-практикантам, було підкреслено високий рівень підготовки до проведення занять та креативність у розробці завдань.

Ось декілька уривків з відгуків першокурсників:

metod st works 3

… та коментарі студентів другого курсу:

Metod St works 4

Відгуки третьокурсників, які брали участь у ролі учнів, свідчать про значний прогрес у розумінні того, як «працює» вивчення мови, і що має робити вчитель для стимулювання цього процесу:

Metod St works 5

Щиро дякуємо усім учасникам за співпрацю та взаємопідтримку!

Metod st works 1