Зустріч з копірайтером IT-компанії Катериною Дашевець

9 травня 2024 року в рамках святкування дня ФРГФ відбулася зустріч з копірайтером IT-компанії Катериною Дашевець для студентів-філологів 3 курсу. Ця подія стала чудовою можливістю для студентів познайомитися з практикою роботи копірайтера в IT-сфері, дізнатися про актуальні виклики та перспективні можливості цієї професії, а також отримати поради щодо працевлаштування після закінчення університету.

Катерина Дашевець поділилася зі студентами своїми знаннями та досвідом. Вона розповіла про те, які навички та знання потрібні для роботи копірайтером, які інструменти та ресурси використовуються в цій роботі, які завдання виконують копірайтери в IT-компаніях.

Разом з тим, Катерина також підкреслила, що робота копірайтера має багато перспективних можливостей. Копірайтери можуть працювати в різних IT-компаніях, створювати контент для різних типів проєктів, працювати як фрілансери або відкрити власну справу.

На завершення зустрічі Катерина дала студентам кілька практичних порад щодо працевлаштування:

• Скласти якісне резюме та портфоліо;
  • Активно шукати роботу через онлайн-сервіси та рекрутингові агентства;
  • Брати участь у конкурсах та проєктах, щоб отримати досвід роботи;
  • Не боятися труднощів і постійно вчитися.

Крім того, ця зустріч ще раз підкреслила важливість вивчення філологічних дисциплін для успішного працевлаштування в IT-сфері. Знання мови, стилістики та літератури дають студентам-філологам значну перевагу перед представниками інших спеціальностей.

Організатори заходу висловлюють щиру подяку Катерині Дашевець за те, що вона поділилася своїм досвідом зі студентами.