Вшанування памʼяті Бориса Грінченка

06.05.2024 року з метою підтримки традицій та розвитку корпоративної культури Університету відбулася низка урочистостей, присвячених вшануванню памʼяті Бориса Грінченка, в яких взяли участь студенти та викладачі Факультету романо-германських мов:
  • покладання квітів до памʼятника Бориса Грінченка;
  • екскурсія до музею Бориса Грінченка;
  • покладання квітів до родинного поховання Грінченків;
  • урочисте відкриття галереї Віктора Огневʼюка виставки творчих робіт викладачів фахового коледжу "Універсум" "Формування ідентичності";
  • відвідування відеогалереї осучаснених образів Б. Грінченка "Борис Дмитрович очима грінченківців".
Щиро дякуємо директору Музею Бориса Грінченка Голубничій-Шленчак Юлії Вікторівні та всім учасникам театралізованої екскурсії: експресія, дух століття, невідомі факти із життя Бориса Дмитровича занурили слухачів в епоху, коли закладалися підвалини української незалежної держави.