Профорієнтаційна зустріч із учнями Кловського ліцею №77

03.05.2024 року було проведено в межах профорієнтаційної роботи відбулася зустріч викладачів та студентів Факультету романо-германської філології із учнями 10-11 класів Кловського ліцею №77.

Завідувачка кафедри англійської мови та комунікації, кандидат філологічних наук, доцент Цапро Галина Юріївна розказала про особливості вступної кампанії до ФРГФ у 2024 навчальному році, член РСС Журавський Павло дав відповіді на запитання старшокласників щодо студентського життя в університеті, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, кандидат педагогічних наук, Прокопчук Марія Миколаївна розповіла важливість участі у соціальних проєктів, які були започатковані за ініціативи студентів Факультету. Учні 10 класів зацікавила інформація про соціальні проєкти та можливість участі в академічній мобільності, в яких беруть участь студенти ФРГФ.

Prof orient