Настановча зустріч до участі в конкурсі  "Словник Грінченка  і сучасність"

5 квітня 2024 року відбулася настановча зустріч із студентами першого курсу ФРГФ для ознайомлення та підготовкою до участі в мовно-літературному конкурсі  "Словник Грінченка  і сучасність", фінал якого відбудеться 29 квітня 2024 в головному корпусі Університету.
Зустріч провели завідувачка кафедри германської філології, доктор філологічних наук, професор, Р. К. Махачашвілі, заступник декана ФРГФ з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи М.М. Прокопчук, помічник декана  з інформаційно-комунікаційних технологій, С.Г. Ноговська.
Онлайн зустріч відвідали 120 студентів та викладачів Факультету. Студенти отримали вичерпну інформацію про зміст та формат проведення мовно-літературного конкурсу.
Для тих, хто не зміг доєднатися до зустрічі, ознайомитися з Положенням та умовами конкурсу. Покрокові методичні рекомендації щодо наповнення змісту сторінки обраного слова.