Соціальний проєкт «English for kids»

2 квітня 2024 року в приміщенні публічної бібліотеки №138 Оболонського району м. Києва відбулося заняття з англійської мови для учнів 3-4 класів школи І-ІІІ ступенів №231 Оболонського району в м. Києві. Захід відбувся в межах соціального проєкту  «English for kids», спрямовано на популяризацію вивчення англійської мови серед молодих киян.

20 майбутніх мовознавців із захопленням вивчали скоромовки, читали слова, розгадували кросворди англійською мовою за підтримки вчителя початкових класів Білоконенко Олесі Василівни та вчителя фізичної культури Шевцової Тетяни Іванівни.

Заняття провела кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови та комунікації Київського столичного університету імені Бориса Грінченка  Прокопчук Марія Миколаївна.

Дякуємо співробітникам бібліотеки за технічну допомогу в організації заходу!