Результати Зборів трудового колективу Факультету

15 березня 2024 року у дистанційному форматі відбулися Збори трудового колективу Факультету, на яких було обрано виборних представників від структурних підрозділів до складу Вченої ради, а саме:

ТОРГОВЕЦЬ Юлія Іванівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри германської філології;
МОСКАЛЕЦЬ Олена Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри лінгвістики та перекладу;
БІЛИК Катерина Миколаївна, доктор філософії з філології, старший викладач кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства;
ШАПОЧКІНА Ольга Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри германської філології.

Результати голосування: ПІДТРИМУЮ - 115, НЕ ПІДТРИМУЮ - 0, Не проголосували - 2.

Бажаємо новоутвореному колегіальному органу плідної та конструктивної роботи.