Групова консультація "English unites hearts"

6.03.2004 року на запит керівництва Факультету романо-германських мов  відбулася очна групова консультація психолога, к.психол. н., голови ГО "Українська асоціація психологічної підтримки" Олени Лашко на тему "Психологічна підтримка викладачів у роботі з особами з інвалідністю внаслідок війни" у межах соціального проєкту "English unites hearts".
Учасники проєкту викладачі Факультету М.М. Прокопчук, М.В. Вижва, Г.Ю. Цапро та студентка другого курсу С.П. Сливка групи МЛАб-1-22-4.0д отримали практичні рекомендації роботи щодо надання освітніх послуг особам з інвалідністю внаслідок війни. Соціальний проєкт реалізується за підтримки Міжнародної асоціації імені Януша Корчака, благодійного фонду "Майнді", ГО "Українська асоціація психологічної підтримки".