Нове партнерство з ГО "Міжнародна агенція змін"

Київський Столичний Університет імені Бориса Грінченка радий оголосити про нове партнерство з Громадською Організацією "Міжнародна агенція змін". З 26 лютого 2024 року, четвертий курс студентів групи МЛАб 1-20 розпочав практику в цій новій партнерській організації.

Для Київського Столичного Університету імені Бориса Грінченка це важливий крок у розвитку академічних та професійних можливостей студентів. ГО "Міжнародна агенція змін" стала партнером у сфері перекладу, надаючи студентам можливість поглибленого вивчення та вдосконалення навичок у практичних умовах.

Студенти, які беруть участь у цій партнерській програмі, отримають можливість працювати з реальними текстами та завданнями під керівництвом професійних експертів. Київський Столичний Університет імені Бориса Грінченка вдячний ГО "Міжнародна агенція змін" за співпрацю та вірить у взаємний успіх та розвиток обох сторін.

Cooperation