День відкритих дверей "ProFest"

2 лютого 2024 року учні СШ № 216 з поглибленим вивченням англійської мови та НВК  "Спеціалізована школа І ступеню - гімназія" № 143 завітали до  лінгвістичної гостини Факультету романо-германського філології, де їх радо зустріли студенти та адміністрація Факультету.

На зустрічі із деканом В. В.  Якубою майбутні абітурієнти отримали відповіді на питання, повязані із умовами вступної кампанії 2024 року, особливостями навчання на Факультеті романо-германської філології.
В 14.00 гості взяли участь у майстер-класі "How to be a successful learner", проведеного доцентом кафедри англійської мови та комунікації, к.п.н. Прокопчук М.М.
Адміністрація дякує студентам Хоменко Світлані, Хіджазін Анджеліні, Пернікузі Анастасії та Журавському Павлу за допомогу у підготовці та проведені загальноуніверситетських заходів  до  Дня відкритих дверей "ProFest" Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.