Міжнародний форум Асоціації Цифрового Гуманізму

Завідувач кафедри германської філології, професор Русудан Махачашвілі взяла участь у роботі Міжнародного  форуму Асоціації Цифрового Гуманізму у м. Відень (активним членом якої вона є), за підтримки Австрійського Федерального Міністерства Інновацій та Технологій та Institute of Human Sciences (IWM) Віденьського Політехнічного університету. На форум було адресно запрошені провідні фахівці у галузі.
Русудан Махачашвілі представляла Україну. Фокус порядку денного поетичний "Can Machines Save the World?" Все, що визначає зараз і визначатиме надалі - філософські, змістово, гуманітарно - взаємодії, комунікації та співіснування Людини і Штучного Інтелекту. Збори провідних світових теоретиків і практиків Цифрового Гуманізму було присвячено затвердженню у Європарламенті історичного, першого в історії цивілізації, Закону про ШІ. Учасників форуму привітав проф. Хайнц Фішер, колишній президент Австрії та голова наглядової ради Інституту Гуманітарних Досліджень.