Екзамен DELE

17-18 листопада після дворічної перерви, спричиненої повномасштабним вторгненням росії в Україну, в Києві за підтримки Посольства Іспанії та Інституту Сервантеса у Варшаві нарешті відбувся екзамен DELE. Близько 50 кандидатів зібралися, щоб перевірити рівень володіння іспанською мовою і здобути найпрестижніший сертифікат Інституту Сервантеса.

Протягом двох днів в екзаменаційних сесіях брала участь завідувачка кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Юлія Підіпригора як сертифікована екзаменаторка DELE рівнів B1-B2. Сподіваємося, що травневі сесії також відбудуться, і наші студенти зможуть випробувати отримані компетенції у володінні іспанською мовою, успішно склавши екзамен DELE.