Ось ми які!

27 жовтня 2023 року в актовій залі головного корпусу Університету відбувся фестиваль студентів першого курсу "Ось ми які!" Факультету романо-германської філології.

Гості та учасники фестивалю отримали море позитивних емоцій від виступу гурту "GrinchBand", солісткою якого є студентка першого курсу МЛНб1-23-04д. Валерія Шевченко.
Ведучі фестивалю, Аліна Стрельцова та Олександр Філіпченко, із почуттям гумору оголошували виступи груп, готуючи глядачів до сприйняття дотепних жартів та особливоого студентського гумору. Запальні танці, лінгвістичні жарти про студентське життя залишили незабутні враження у всіх присутніх.
Наприкінці фестивалю декан Факультету романо-германської філології Валентина Володимирівна Якуба наголосила, що в той день всі групи стали переможцями, оскільки виступ учасників не залишив нікого байдужим, охопив загальним відчуттям єдності студентської спільноти.