Офіційний прийом Посольства Іспанії в Україні

13 жовтня 2023 року завідувач кафедри, доцент Юлія Підіпригора та старший викладач, відповідальний за міжнародні зв'язки кафедри, Олександр Шляхтенко мали честь та приємність бути запрошеними на офіційний прийом Посольства Іспанії в Україні з нагоди Національного Свята.
Разом з іншими членами Асоціації Іспаністів України наші викладачі мали нагоду подякувати пану Послу Рікардо Лопесу- Аранда Хагу та в його особі всьому іспанському народу за безпрецедентну підтримку України в її боротьбі за право вибору власного цивілізаційного шляху.
Свою промову пан Посол закінчив українською мовою вічними рядками Тараса Шевченка: "І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі"
❤️💛❤️ 💙💛
¡Viva España!