На базі Міжнародного інституту інформаційних систем (США) відбулася пленарна сесія (Plenary Keynote Session) Transformative, Transdisciplinary, Transcendent Digital Education: Synergy, Sustainability, and Calamity дослідної групи Університету Грінченка у складі завідувача кафедри германської Філології д.ф.н. Русудан Махачашвілі та декана Факультету східних мов д.ф.н. Івана Семеніста.

Сесія ознаменувала цикл заходів Іnternational Association for Transdisciplinary Communication, до засновників якої входять фахівці Університету Грінченка. До діалогу, окрім міжнародної спільноти науковців та практиків, було залучено аспірантів, докторантів та молодих дослідників КУБГ.

Plenary Session