Вручення дипломів

23 червня 2023 року на Факультеті романо-германської філології Київського університету імені Бориса Грінченка відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам магістерських і бакалаврських програм. Цього року випускниками Факультету стали 146 бакалаврів та 30 магістрів, із них дипломи з відзнакою отримали 14 випускників.

Під час урочистостей випускників привітали проректор із наукової роботи, голова Вченої Ради Університету, доктор філологічних наук, професор Віннікова Наталія Миколаївна, декан Факультету, кандидат філологічних наук, доцент Якуба Валентина Володимирівна, завідувач кафедри лінгвістики та перекладу, кандидат філологічних наук Козачук Андрій Михайлович, рада студентського самоврядування Факультету.

Бажаємо випускникам наснаги й успіху на життєвому шляху, впевненості у власних силах, витримки і наполегливості в досягненні професійної мети!