Можливості наукового та освітнього співробітництва з науковими та освітніми установами Франції

17 травня 2023 року в межах Фестивалю науки у Київському університеті імені Бориса Грінченка на кафедрі романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства відбулась гостьова лекція Анастасії Ольховик, координатора стипендій уряду Франції Французького інституту при посольстві Франції в Україні, яка була присвячена можливостям наукового та освітнього співробітництва з науковими та освітніми установами Франції та логістики міжнародних стажувань.

У зустрічі взяли участь більше 50 студентів нашого Університету, серед яких студенти, які вивчають французьку мову як першу та другу, викладачі кафедри. Також були окреслені можливі напрями для реалізації наукових досліджень у Франції, фінансування навчання,  міжнародних стажувань урядом Франції.

Модерувала зустріч Лягіна І.А., старший викладач кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства.