Міжнародний студентський форум

3 травня 2023 року відбувся Міжнародний студентський форум, ініційований педагогічною та студентською спільнотами університетів Словаччини, України, США та Ірландії (Програму форуму див. тут)

Виступ українських  студентів викликав жваву дискусію серед учасників форуму. Основними висновками обговорень шляхів збереження миру на сучасному етапі стали пропозиції продовження роботи форуму, поширення українського досвіду психологічної,  фізичної реабілітації молоді  у військових умовах та долучення європейських партнерів до українського проєкту "Spell your name" збереження памʼяті про студентів і викладачів університету, які героїчно захищали та захищають Україну та єнші вропейські держави від російської агресії.