Міжнародний день визволення в'язнів нацистських концтаборів

10 квітня 2023 року,  напередодні Міжнародного дня визволення вʼязнів нацистських таборів, відбулася зустріч викладачів і студентів Факультету романо-германської філологіїз провідним науковим співробітником Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України, керівником Українського центру вивчення історії Голокосту, кандидатом історичних наук, Анатолієм Юхимовичем Подольським.

Учасники зустрічі порівнювали диктаторські режими Німеччини, Радянського Союзу та сучасної Росії, обговорювали історичні паралелі та передумови агресії з боку сусідньої держави. Із записом повного інтерв'ю можна ознайомитися за посиланням

Список рекомендованої літератури з проблематики історії Другої світової війни, історії Голокосту та сучасної війни росії проти України дивіться за посиланням.

Ознайомитись із тематичними епізодами зустрічі можна на YouTube каналі Факультету

Vyzvolennia viazniv 2