Комунікаційна складова - невід'ємна частина підготовки фахівців

20 березня 2023 року на кафедрі германської філології Факультету романо-германської філології Київського університету імені Бориса Грінченка за участю школи StartDeutsch Schule було проведено розмовний клуб з німецької мови у дистанційному форматі. У заході взяли участь представник школи Markus Peuser, викладачі кафедри германської філології та студенти освітньої програми «Мова та література (німецька»). До клубу були запрошені також інші учасники, які володіють німецькою мовою.

Формат зустрічі передбачав інтерактивну співпрацю та активний обмін думками. Студенти продемонстрували досить високі комунікативні та лідерські здібності, а також готовність до участі у практичних мовних життєвих ситуаціях.

Німецька мова – це мова бізнесу, освіти та технологій. Глобалізація, світовий ринок праці та зростаюча конкуренція становлять нові виклики перед молодими фахівцями, тому вдосконалення практичних навичок з іноземних мов залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності факультету.