Шевченківські дні

9 і 10 березня в Україні відзначають Шевченківські дні, які припадають на роковини народження і смерті Тараса Шевченка.

8 та 9 березня 2023 року в рамках Шевченківських днів в КУБГ Браєвською Анастасією Ігорівною, викладачем іноземних мов кафедри англійської мови та комунікації, були проведені заняття, присвячені життю і творчості Тараса Шевченка, за участю студентів 1 курсу факультету інформаційних технологій та математики й факультету права та міжнародних відносин із запровадженням сучасних комунікативних підходів до навчання англійської мови.

Запропонований інтегрований захід допоміг розвинути уміння передавати цікаву інформацію українською та англійською мовами, поглибив знання учнів про життя і творчість усесвітньо відомого митця Тараса Шевченка, розвинув творчість, естетичні смаки, духовність, уміння коректно висловлювати інтимні почуття. Тому вивчення української літератури та іноземної мови, українських та світових традицій, обрядів, символів необхідне кожному студентові у дорослому житті.

Shevchekivski dni