Зустріч з викладачами та учнями-старшокласниками Instituto Virgen de la Victoria

9 березня завідувачка кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Юлія Підіпригора взяла участь у Філософському Кафе - зустрічі з викладачами та учнями-старшокласниками Instituto Virgen de la Victoria іспанського міста Мелілья, присвяченій річниці від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. Дружба і підтримка не знає географічних меж. Поговорили про риси українців, які допомагають їм боротися, не падати духом і рухатися до Перемоги, не могли не згадати в цей день пророчу поезію Тараса Григоровича Шевченка і його роль у становленні українців як нації, разом спростували найбільш поширені маніпулятивні російські наративи. Зустріч закінчилася гаслами "Слава Україні!" іспанською та українською мовами. Дякуємо іспанським друзям за постійну підтримку!