Зустріч на мас-медіа каналах

Викладачі кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства тримають інформаційний фронт. Впродовж цих емоційно важких двох днів 23 та 24 лютого, коли увага всього світу була прикута до України у зв'язку з річницею початку повномасштабного вторгнення росії на нашу територію, доцентка Ольга Тарновська, старший викладач Олександр Шляхтенко та завідувачка кафедри, доцентка Юлія Підіпригора дали інтерв'ю більше, ніж десяти іспанським ЗМІ - періодичним виданням, радіостанціям та телевізійним каналам - висвітлюючи ситуацію в нашій країні, спростовуючи нарративи російської пропаганди та висловлюючи подяку іспанському народу за безпрецедентну підтримку українців у нашій боротьбі проти країни-агресора. Наша сила в єднанні. Об'єднавшись, цивілізований світ переможе нице варварство. Разом до Перемоги. Слава Україні!