Пілотування курсу Teaching in the New Context

У лютому 2023 року Британська Рада розпочала пілотування матеріалів навчального курсу для вчителів англійської мови “Teaching in the New Context”, розробленого Nick Peachey з урахуванням сьогоденних викликів освітнього процесу в Україні. Серед учасників пілотування – два викладачі (Олена Москалець, Лілія Віннікова) і один студент (Владислав Осаулко) Факультету романо-германської філології КУБГ, а також Катерина Загоруйко, представниця Київської школи №9, надійного партнера нашого університету у впровадженні передових методів навчання.

Впродовж роботи представники різних вищих та загальноосвітніх навчальних закладів різних областей України пліч-о-пліч опрацьовують навчальні матеріали та діляться власним досвідом навчання мови у сучасних умовах.