Корпус Грінченка : І в серці в людей тих живе Україна, І жити повік вона буде!

8 грудня 2022 року, традиційно до дня народження  Бориса Грінче́нка - українського письменника, педагога, лексикографа, літературознавця, який народився 9 грудня 1863 р.,  в рамках Грінченківської декади відбувся захід «Корпус Грінченка І в серці в людей тих живе Україна, І жити повік вона буде!»

Під час зустрічі студенти Факультету романо-германської філології та Факультету Східних мов демонстрували власний переклад віршів Бориса Грінченка! Вірші поета прозвучали сьогодні німецькою, китайською, японською…

Інформативною складовою заходу було представлення 10 цікавих фактів про Б.Грінченка. 10 рідковживаних слів Б.Грінченка доповнили практичний квест зі студентами!

Цікавим доповненням заходу слугували відео: «Ідейний лідер» та  «Свої - Борис Грінченко»!