День української писемності та мови-2022

9 листопада Факультет святкував День української писемності та мови. Студенти Анастасія Круглова, Анна Якимчук, Олександра Компанієць, Яна Хромєшкіна, Юлія Каптан, Аліна Хован і Вадим Байдужий долучилися до національно-патріотичного проєкту "Українська_код_нація" під керівництвом куратора групи Тетяни Вячеславівни Колодяжної.

Відео дивитися тут.

Студенти ФАб-1-22-4.0д разом із куратором Гордієнко Наталією Вячеславівною провели онлайн зустріч із Сергієм Наумовичем Тихим, Головним редактором Головної редакції оперативної аналітики Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ". Автором були подаровані книжки до університетської бібліотеки. Есеї "Моя головна причина розмовляти українською" будуть передані Сергію Наумовичу. Автори найкращих творів зустрінуться для надання інтерв`ю в університетскій студіії звукозапису.

Студенти ФАб-1-21-4.0д разом із викладачем Денисовою Наталією Богданівною провели поетичний куточок улюбленої поезії українською мовою.