Привітання партнерам з ювілеєм

28 жовтня, свій 60-тирічний ювілей відзначив надійний багаторічний партнер Київського університету імені Бориса Грінченка НВК #176 імені Міґеля де Сервантеса. Завідувач кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Факультету романо-германської філології Юлія Підіпригора привітала колектив навчально-виховного комплексу з цією визначною подією, подякувала адміністрації та вчителям за плідну співпрацю в організації та проведенні виробничих практик студентів-іспаністів та за активну участь провідних учителів школи як стейкголдерів освітньої програми Мова і література (іспанська) першого бакалаврського рівня. Завдяки таким осередкам освіти з багаторічною історією, в яких працюють небайдужі професіонали, що горять своєю справою і не здають позиції навіть у воєнний час, в Україні поступово формується справжнє громадянське суспільство. Многая літа, дорогі колеги!