Про реорганізацію

23 червня 2022 року на пленарному засіданні Київської міської ради було прийнято рішення про об`єднання Київського університету імені Бориса Грінченка та Муніципального закладу вищої освіти «Київська Академія мистецтв» в Київський столичний університет імені Бориса Грінченка. Головна мета об’єднання – продовжити процес створення потужного столичного ЗВО, який буде гідно конкурувати за рівнем освіти з європейськими університетами.

Це стало початком великої реорганізації і самої структури Університету. Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року і створено Факультет романо-германської філології.