Анастасія Москаленко

MoskalenkoМоскаленко Анастасія Олексіївна, викладач кафедри романо-германської філології та порівняльно-типологічного мовознавства

У 2017 році закінчила магістратуру за спеціальністю «Мова та література (італійська)» Київського університету імені Бориса Грінченка. З 2017 року навчається в аспірантурі Київського університету імені Бориса Грінченка.

У 2016 році навчалася в університеті Фоджі, Італія протягом семестру за  програмою Еразмус+.

У липні 2018 року проходила стажування для викладачів в університеті Данте Алігʼєрі Реджо-ді-Калабрія, Італія.

У 2018-2019 протягом року проходила стажування в університеті Фоджі, Італія.

У вересні 2019 року проходила стажування для викладачів в університеті Фоджі, Італія.

У травні 2023 року проходила стажування для викладачів в університеті Палермо, Італія.

Москаленко А.О. бере активну участь в організаційній діяльності кафедри.