Тетяна Масло

MasloМасло Тетяна Володимирівна, викладачка кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Київського столичного університету ім. Бориса Грінченка.

Моя історія з Університетом Грінченка почалася у 2016 році, коли я вступила на бакалаврат за програмою «Мова і література іспанська». За чотири роки навчання я познайомилася з чудовими людьми, які згодом стали моїми друзями та наставниками, опанувала іспанську мову, побувала в Іспанії та спробувала себе в ролі вчительки та перекладачки.

Потім почалася пандемія COVID-19 та мимовільний gap year, за час якого я точно визначилася: хочу в Грінченка на магістратуру. І цей досвід мене не розчарував.

Тепер я в Університеті Грінченка вже як викладачка іспанської мови. Я продовжую покращувати свої знання і ділитися ними з іншими та сподіваюся, що моя історія з Університетом буде довгою і плідною.