photo2020-12-2914-20-47

Пилинський Михайло Ярославович

Викладач

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Іноземна мова (англійська мова), Практика усного та писемного мовлення (англійська мова), Перекладацький аналіз тексту та редагування (англійська мова), Практичний курс англійської мови, Теоретичний курс іноземної (англійської) мови, Іноземна мова в міжкультурній комунікації.

Біографія

2018 року закінчив магістратуру НПУ імені М.П. Драгоманова, спеціальність 014 “Середня освіта (Українська мова та література)”, професійна кваліфікація - викладач української мови та літератури; вчитель зарубіжної літератури; практичний психолог. У 2020 році здобув диплом M.L.A. (Liberal Arts) у University of South Florida (Florida, USA) за напрямом Американські студії. Захистив диплом за темою "Концепт свободи в американській літературі на світанку нації".

У Київському університеті ім. Б. Грінченка працює з 2020 року.

Професійний і науковий інтерес

Політико-філософська думка часу Просвітництва, мовні та соціальні проблеми сучасності, питання освіти в Україні.