Sivaieva

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Іноземна мова

Біографія

2012: Житомирський державний університет імені Івана Франка - повна вища освіта за спеціальністю "Мова та література (англійська)", кваліфікація - філолог, викладач мови (англійської) та зарубіжної літератури.

2020 і до тепер: аспірантура Київського університету імені Бориса Грінченка (035 Філологія). Тема наукового дослідження: «Лексико-семантичне поле HEALTH у дискурсі суспільно-політичної преси і таблоїдах» (Науковий керівник – Цапро Галина Юріївна, кандидат філологічних наук, доцент)

Міжнародне стажування: Internationalization of Higher Education. Organization of the educational process and innovative teaching methods in higher education institutions in Poland. Collegium Civitas, Warsaw 20.06.2019 – 11.07.2019. Certificate № 43/2019. (180 hours).

Працює в Київському університеті імені Бориса Грінченка з 2022 року.

Професійний і науковий інтерес

Індивідуальний підхід у навчанні іноземних мов студентів нелінгвістичних спеціальностей в ЗВО