Гостьова лекція  "Паралельні корпуси для української мови"

17.05.2024 о 13:40 відбулась гостьова лекція  "Паралельні корпуси для української мови", до Днів науки в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка. Спікер, Марія Шведова, корпусний лінгвіст, керівник ГРАКу, стнпендіатка фонду Гумбольта в Єнському університеті, старший викладач кафедри інтелектуальних ком'ютерних систем Національного технічного університету " Харківський політехнічний
інститут" розповіла відвідувачам лекції про основні переваги корпусних баз для філологічних досліджень, науково-дослідної роботи здобувачів освіти, надала власні рекомендації щодо роботи з численними корпусними базами, охарактеризувала їх плюси та мінуси, та залучила присутніх до безпосередньої роботи з корпусом німецької та іспанської мов.
Щиро дякуємо Марії за цікаву та корисну лекцію та Русудан МАХАЧАШВІЛІ за безперервну підтримку Наукового товариства Факультету та організацію зустрічі!