Науково-практична конференція "Філологічні перлини: теорія, практика, тенденції та перспективи досліджень романських та германських мов"

З 15.05.2024 по 17.05.2024 в межах Днів науки в КСУБГ відбулась науково-практична конференція "Філологічні перлини: теорія, практика, тенденції та перспективи досліджень романських та германських мов". Організатори конференції, Наталія Бобер, заступник декана ФРГФ з наукової роботи та Анастасія Копитіна, Голова НТСА ФРГФ створили сприятливу атмосферу для розквіту талантів молодих науковців факультету, які отримали змогу не тільки продемонструвати свої наукові здобутки в межах філології, але й почути рекомендації та лайфхаки досвідчених науковців.
У роботі конференції та круглого столу взяли участь 58 здобувачів вищої освіти ОП Мова і література (англійська, німецька, французька, італійська, іспанська) бакалаврського та магістерського рівнів освіти, 20 представників НПП Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.
Розпочала пленарне засідання з вітальним словом Валентина Якуба, декан Факультету романо-германської філології. Круглий стіл розпочала Ізабелла Буніятова,доктор філологічних наук, професор, професор кафедри лінгвістики та  перекладу з темою доповіді: «Організація наукових семінарів з актуальних питань лінгвістики»,  Раїса Гладушина, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри англійської мови та комунікації доповідала про «Академічну мобільність як ресурс розвитку наукового потенціалу сучасного викладача», Тетяна Городілова, викладач кафедри германської філології та Вероніка Кондрук, аспірант, викладач кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства розказали про переваги програми Еразмус для наукової діяльності аспірантів та молодих вчених.
До обговорення виступів долучилися науково-педагогічні працівники факультету: Олександр Колесник, доктор філологічних наук, професор, Анна Чеснокова, кандидат філологічних наук, професор, Галина Цапро, кандидат філологічних наук, доцент,  Ласка Ігор Васильович, кандидат філологічних наук, доцент, Олександра Тугай, доктор філософії, доцент,  Марія Гольцева, доктор філософії, Марина Зверєва, кандидат філологічних наук, доцент, Тарас Лазер, кандидат філологічних наук, Катерина Білик, доктор філософії.
Оргкомітет щиро дякує усім колегам які долучилися до конференції та нашим здобувачам за активну роботу!