Вебінар "Проєктна діяльність факультету романо-германської філології в рамках євроінтеграції України"

10.11.2023 року до Дня Науки учасники НТ та співробітники КУБГ мали змогу відвідати вебінар "Проєктна діяльність факультету романо-германської філології в рамках євроінтеграції України" про детальний розгляд міжнародної проєктної діяльності ФРГФ та дізнатися про особливості проєктної діяльності в Україні та світі.

Ми щиро вдячні запрошеній спікерці Олені ТУПАХІНІЙ, проректорці з науково-педагогічної роботи, міжнародної та проєктної діяльності ЗНУ, членкині правління Української асоціації викладачів і дослідників європейської інтеграції (APREI), докторці філологічних наук, професорці ЗНУ за інформативну та чітку презентацію актуального стану підбору проєктів та залучення його учасників, за  неповторний досвід яким вона поділилась з його учасниками.

Щиро дякуємо спікеру та організатору заходу провідній фахівчині проєктної діяльності, експертці з оцінки проектних заявок, докторці філологічних наук, професорці Русудан Махачашвілі. Разом, учасники розібрали  плюси  залучення до такої діяльності всіх учасників освітнього процесу, типові побоювання учасників освітнього процесу, та особливості  проєктної діяльності у рамках активної єпроінтеграції України, поділилися лайфхаками пошуку актуальним проєктів через соцмережі науковців.

MyCollages