Вебінар "Як підібрати журнал для публікації філологічних досліджень"

19 травня 2023 року в рамках Фестивалю Науки на Факультеті романо-германської філології було проведено вебінар "Як підібрати журнал для публікації філологічних досліджень". Мета заходу передбачала навчити студентів та допомогти науковцям розібратися у тонкощах та нюансах підбору видання для публікації результатів досліджень у міжнародних індексованих виданнях.

Спікер заходу, Русудан Махачашвілі, доктор філологічних наук, завідувач кафедри германської філології Факультету романо-германської філології, підняла питання про можливості та потенціал наукометричних публікацій для філологів. Під час вебінару спікер на конкретних прикладах продемонструвала алгоритм пошуку високопрофесійних індексованих видань для публікації результатів досліджень з філології.

Fest nauky 10