В Інституті філології 29 та 31 січня 2018 р. відбудеться серія тренінгів "Я - викладач Університету", що мають на меті передусім активізацію впровадження Нової освітньої стратегії на філологічних спеціальностях.
Наше гасло: "Умієш сам - навчи іншого!" Тренери: Олена Бондарева, Олена Доценко, Олена Єременко, Олена Москалець, Тетяна Саврасова-В'юн, Валентина Якуба.


