Конкурс театрального перекладу ім. Ірини Стешенко

Вітаємо переможницю другого конкурсу драматургічного перекладу імені Ірини Стешенко - Вікторію Бойко, магістрантку кафедри лінгвістики та перекладу, факультету романо-германської філології Київського університету імені Бориса Грінченка!

Її переклад фрагменту з п'єси Лесі Українки "Блакитна троянда" німецькою мовою отримав високу оцінку від журі за оригінальне відтворення змісту та стилістичну вишуканість. Вікторія тепер перекладатиме повну п'єсу німецькою мовою й отримає премію конкурсу імені Стешенко.

Цьогорічний конкурс створено за підтримки Театр на Жуках - Theatre na Zhukah, Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023 МЗС Німеччини, Goethe-Institut Ukraine та партнерських платформ УкрДрамаХаб/ UkrDramaHub і Ukrainian drama translations.

Організатори конкурсу: Лабораторія театрального перекладу, Кафедра міжкультурної комунікації та перекладу і кафедра перекладознавства і контрастивної лінгвістики ім. Григорія Кочура ЛНУ ім. Івана Франка.

Детальніше за посиланням: Шоукейс української драматургії

Translation Contest