Перекладацький гурток «Фаховий переклад: виклики сьогодення»

03.10.2023 відбулась перша зустріч учасників науково-практичного перекладацького гуртку «Фаховий переклад: виклики сьогодення» під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри лінгвістики та перекладу Радецької Світлани Валеріївни.

Студенти третього та четвертого курсів факультету романо-германської філології взяли участь у жвавій дискусії при обговоренні одного з найперспективніших напрямів дослідження термінознавства на сучасному етапі та виокремили основні критерії типологічної класифікації фахових текстів різного типу. Були визначені основні галузі поширення фахових мов на сьогоднішньому етапі розвитку суспільства та важливість детального подальшого вивчення особливостей перекладу фахових текстів.

Робота гуртка планується щомісяця на першому тижні. Багато корисної та цікавої інформації щодо специфіки написання та перекладу фахових текстів буде представлено, дослідження, обговорено та практично реалізовано в процесі зустрічей.

1 Translation Сlub