Конференція делегатів НТСАДМВ

14 жовтня 2023 р. відбулася Конференція  членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених (НТСАДМВ) Факультету романо-германської філології.

31 делегат  з поміж числа студентів, аспірантів, молодих вчених Факультету прийняли участь у конференції.
Головним питанням на порядку денному, було обрання активу  Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету романо-германської філології.
Таємним голосуванням було обрано Голову  та Заступника голови Наукового товариства факультету.
Вітаємо:
Анастасію КОПИТІНУ, старшого викладача кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства, доктора філософії з обранням на посаду голови НТСАДМВ ФРГФ.
Михайла ПИЛИНСЬКОГО аспіранта 3-го курсу, 035 Філологія з обранням на посаду заступника голови НТСАДМВ ФРГФ.
Також, вітаємо Катерину БІЛИК старшого викладача кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства з обранням відкритим голосуванням на посаду секретаря НТСАДМВ ФРГФ.

Conference NTSA