Knyshevytska

Книшевицька Лілія Володимирівна

старший викладач

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Перша іноземна мова (англійська)

Біографія

Закінчила Донецький національний університет у 1994 р. Спеціальність «Англійська філологія».

У 2000 році отримала федеральну стипендію США Фулбрайт. С 2000- 2001 навчалась у Університеті Канзасу, Лоуренс, Канзас, США.

В 2001 році поступила до аспірантури в США та с 2001 по 2006 навчалась у магістратурі та докторантурі та працювала викладачем англійської мови на факультеті англійської мови Університету Штата Оклахома, Стилвотер, США.

Має наукову ступінь магістра мистецтв (Master of Arts) з прикладної лінгвістики: Державний університет штату Оклахома, США. Факультет англійської мови та літератури, 2004.

Стаж роботи в ВНЗ за спеціальністю викладач англійської мови та літератури 30 років 1992-2022 у ВНЗ України та США (7років).

У Київському університеті імені Бориса Грінченка працює з 2015 року.

Професійний і науковий інтерес

• Когнітивна лінгвістика;
  • Лінгвоконцептуалогія: концептуальні метафори, метафоризація кольору: універсальність та лінгво-культурна варіативність;
  • Лінгвокультурологія;
  • Дискурсний аналіз наративів в класах ESL/EFL;
  • Тестування усного мовлення;
  • Iнтерактивні методи викладання англійської мови в ESL/EFL класах за допомогою ігор та симуляцій для формування лінгвістичної та культурної компетенції;
  • Навчання академічному читанню : аналіз когнітивних та мета-когнітивних стратегій в
    класах ESL.