Huryna

Гурина Наталія Вікторівна

старший викладач

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Перша іноземна мова ( англійська)
Іноземна мова за професійним спрямуванням

Професійний і науковий інтерес

Кваліфікація: Магістр педагогічної освіти, викладач англійської мови та літератури (диплом № ЕН 21186352 від 2002 р.), вчитель історії та англійської мови (диплом № ЕН 16293642 від 2001р.)

1996 – 2001 – Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка. Спеціальність: «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія. Англійська мова»

2001-2002 – Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка. Спеціальність: «Педагогіка та методика середньої освіти. Мова та література ( англійська)»

Стажування: 21.06.-03.07.2018 Педагогічна програма організована у співпраці Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка з DEUK e.V. (Munich Volkshochschule) – Мюнхен, Німеччина.

Тема дисертації: Професійно-орієнтоване навчання майбутніх учителів вживання англійських інтонем у говорінні

Інше

Навчання англійської інтонації, комунікативні стратегії англійської мови - інтонаційний аспект