Zaverukha

Заверуха Юлія Григорівна

старший викладач

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

1. Перша іноземна мова (англійська)
  2. Теорія та практика перекладу першої іноземної мови
  3. Міжнародний екзамен з англійської мови для юристів ILEC (International Legal English Certificate)

Біографія

У 1997 році закінчила Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова філологічний факультет, спеціальність – «Українська мова та література та іноземна мова», кваліфікація – вчитель української мови та літератури і англійської мови.

У 2006 році закінчила Українську академію зовнішньої торгівлі, спеціальність «Міжнародне право», магістр міжнародного права.

З 2006 по 2009 рр. навчалася, в аспірантурі за фахом «Міжнародне право» на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі.

Працювала вчителем англійської мови у спеціалізованій школі з поглибленим вивченням англійської мови.

Працювала в Українському державному університеті фінансів та міжнародної торгівлі, у Київському національному торгово-економічному університеті.

З 2016 року працює у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

Викладання англійської мови для студентів правничих спеціальностей, міжнародне право