(044) 366-56-01

Науковий ступінь, вчене звання

магістр філології

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Світова література: Історія зарубіжної літератури (Античність; Середньовіччя та Відродження);

Література Великої Британії та США.

Біографія

У 2019 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Філологія» (Мова і література німецька).

У 2020 році закінчила магістратуру Київського університету імені Бориса Грінченка (освітня програма «Зарубіжна література і світова художня культура»).

Координатор адміністративно-фінансової діяльності Президентської ради Української асоціації викладачів зарубіжної літератури.

Переможець Всеукраїнського шекспірівського конкурсу студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса (2020).

Очолює філологічну студію «Мельпомена» (керівник студії проф. Ковбасенко Ю. І.).

Професійний і науковий інтерес

Антична література, творчість Вільяма Шекспіра, література доби постмодернізму, німецькомовна література, література США, постколоніальні студії.