(044) 366-56-01

Федотова Юлія Сергіївна

Викладач

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Практичний курс східної мови (японська мова)

Cходознавчі студії: зв’язки України з країнами Сходу (японська мова)

Біографія

У 2007 році із відзнакою закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю спеціальність «Мова та література (японська, англійська)».

У 2006-2007 роках працювала по посаді консультанту відділу культури та інформації Посольства Японії в Україні.

З 2009 року – Асистент кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, у 2009-2018 роках – викладач японської мови Українсько- японського центру НТУУ «КПІ».

З 2011 по 2015 р. – Голова Всеукраїнського товариства викладачів японської мови.

Підвищення кваліфікації:

2004 – 2005 рр. – Програма стажування «Японська мова та культура» Міністерства науки та освіти Японії, Педагогічний університет м. Осака, Японія
2012 р. – Програма «Японська мова для фахівців у галузі науки», Кансайський міжнародний центр Японської фундації, м. Осака, Японія
2016 р. – Програма стажування для викладачів японської мови, Міжнародний центр Японської фундації, м. Урава, Японія

Професійний і науковий інтерес

Українсько-японські відносини, японська мова та культура.