(044) 366-56-01

Зіневич Інна В’ячеславівна

Викладач

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Практичний курс перекладу (китайська мова), Cходознавчі студії: зв’язки України з країнами Сходу (китайська мова)

Біографія

У 2011 році із відзнакою закінчила Луганський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальностями «Філологія (китайська мова і література)» та «Переклад (англійська мова)». У 2008 – 2010 навчалася в Китайській Народній Республіці (Ганьнаньский педагогічний університет, стипендія відділу освіти провінції Цзянсі за відмінне навчання). Проходила курси підвищення кваліфікації з педагогіки та використання новітніх навчальних матеріалів у викладанні китайської мови при Штаб-квартирі Інституту Конфуція («Ханьбань», Пекінський університет, Пекін, 2011 р.), брала участь у Семінарі для директорів Інститутів Конфуція (Штаб-квартира Інститутів Конфуція, Фуданьський університет, Шанхай, 2013 р.). У 2011-2014 роках працювала на посадах викладача, заступника директора Інституту Конфуція Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2014-2019 роках працювала на різних посадах в представництвах китайських компаній в Україні, а також “Belt and Road” Association of Ukraine; виступала організатором ІІ та ІІІ Форумі Шовкового Шляху.
З 2019 року – аспірант Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
У Київському університеті імені Бориса Грінченка працює з 2020 року.

Професійний і науковий інтерес

Зовнішня політика Китайської Народної Республіки, китайська мова та література, культура Китаю