Контактна інформація

o.levchenko@kubg.edu.ua

Левченко Олена Феліксівна

Викладач

Науковий ступінь, вчене звання

Магістр

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

  • Практика усного та писемного мовлення ( іспанська мова).
  • Практична фонетика (іспанська мова).
  • Практичний курс перекладу іспанської мови.
  • Академічне письмо іспанською мовою.

Біографія

 У 2005 році вступила до КНЛУ на факультет іспанської мови і закінчила його у 2009 році отримавши базову вищу освіту за напрямом підготовки : «Філологія» та здобула кваліфікацію бакалавра філології, вчителя іспанської мови. 

У 2009 році вступила до КНЛУ та закінчивши його у 2010 отримала повну вищу освіту за
спеціальністю «Мова та література (іспанська)» та здобула кваліфікацію філолога, викладача іспанської та англійської мов і зарубіжної літератури. 

У 2015 вступила до КНЛУ на факультет романських мов і закінчивши його у 2017 здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр спеціальність мова і література (іспанська) професійну кваліфікацію філолог-дослідник, викладач іспанської і англійської мов і зарубіжної літератури. Тема дипломної роботи : “La estructura y función de la fraseología de desacuerdo y su ambigüedad” (Структура та функціональність фразеологізмів незгоди та їхня дуалістичність). 

Під час навчання пройшла стажування в Університеті Кадісу від 17.02.2016 – по 17.06.2016, отримавши Диплом рівня С1 іспанської мови (№ Регістру: 50058 від 16. 05. 2016).
Із вересня 2017 по 27 серпня 2018 працювала викладачем іспанської та англійської мови у КиМУ (Київському міжнародному університеті) на посаді завідуючої кафедрою іноземних мов ліцею.

Працювала у ліцеї та в університеті, до того ж з другого семестру виконувала обов’язки класного керівника 8го класу ліцею. Викладала іспанську мову на факультетах Міжнародного права та Міжнародних відносин, Міжнародних економічних відносин, та на факультеті Туризму.

Професійний і науковий інтерес

Лексикологія, фразеологія.

Powered by SobiPro